CSATTANÓ

Emlékeznek még a Kossuth Rádió előtt tett fogadalmunkra? Ismét bebizonyosodik, hogy akkor jól döntöttünk. A „zokosok” azt tartják, hogy az firkászokkal nem szabad újat húzni mert utána bemocskolják az embert, ezek így is úgy is csak mocskolódnak, tehát nekünk sem szabad kímélni őket, ez háború. Néhány napja megkeresett egy „újságíró” Élő Anita Folytatás

HÁGA

A Hágai Büntető Bíróságtól kérték, hogy fordítsuk le angolra a feljelentésünk szövegét. Megtettük, köszönet érte a TransMaster Fordítóirodának és Dalnoki Lászlónak, kiváló munkát végeztek. Hamarosan lesz lehetőség arra, hogy itt a feljelentés alatt nevükkel támogatóként csatlakozzanak hozzá. Az angol szöveg után teljes terjedelemben olvasható a 20 oldalas anyag magyarul és dolgozunk a Strasbourgi Bírósághoz beadandó anyagon is. Folytatás

Fontos Közlemény

Mint korábban arról hírt adtunk, autós vonulást szervezünk, a kifosztott banki adósok számára Ócsától hat kilométerre épített, gettóra emlékeztető lakótelepről Budapestre.

A várható nagy létszámú járműre való tekintettel és az október 23-án számos már előre bejelentett rendezvény miatt az általunk megtervezett eredeti útvonal nem jöhetett számításba. Így kénytelenek voltunk alkalmazkodni a lehetőségekhez módosítva az útvonalat. De nemcsak az útvonalat módosítottuk, hanem az autós vonulás dátumát is október 20-ra, vasárnapra. Folytatás

Tisztelt Honfitársaim!

Áder János Elnök Úr hivatalától még válasz nem érkezett a beadványunkra, melyet több százan kísértek el  augusztus 20-án, annak ellenére, hogy több mint egy hónap eltelt azóta.

Önöknek , október 20-án nem azért kell eljönniük az autós vonulásunkra minél nagyobb létszámban, hogy a kormány ellen tüntessenek  és nem azért, hogy a jobb vagy baloldal mellé letegyék a voksukat. Folytatás