Csányi Sándor megfenyegetett!

Megfenyegette Csányi az árfolyam-elszámolás miatt a bankjával szembeni per nyerteseit” – írja a NÉPSZAVA címlapján 2012. április 28-án.

Kásler Árpád Csányi Sándor

Ez semmi mást nem jelent, mint a süllyedő hajón való kapkodást és azt, hogy a tisztelt elnök vezérigazgató úr elvesztette a józan ítélőképességét, amin nem is csodálkozok, hiszen a lavina maga alá temetheti őt is, meg az OTP részvényárfolyamait is.

Folytatás

Időhúzás!

A bank időhúzásra játszik, az elnök vezérigazgató várja, hogy a GONG megmentse!
Annak idején, suhanc koromban, amikor versenyszerűen bokszoltam, jónéhányszor emberemre akadtam, akik alaposan helybenhagytak és tényleg a gong volt a megváltó. Nem szégyen az ha veszít az ember, a lényeg, hogy emelt fővel tegye. Folytatás

A Bankszövetség egynapos nyomozást vizionál…..

A Bankszövetség Főtitkára, a teljes bankrendszert jellemző gőggel kimondja a tutit, amit mi halandó emberek érteni képtelenek vagyunk ugyebár. Először egy BT. könyvelési szinttel ruházott fel, persze ezzel akarván elbagatelizálni a dolgot, majd másnap már ezres nagyságrendű, hasonló feljelentés és egyéb kezdeményezésről tudósít, ezzel is csökkenteni kívánva az ügy fontosságát. Folytatás