Megnyílt a BAÉSZ-hez való csatlakozási lehetőség a honlapon.
Devizahitel cikkek kategória bejegyzései
A Harag Napja – folytatódik
Az összes bank az OTP-nek szurkol
Ezzel a címmel közölt le egy cikket az origo hírportál.
„Kínos helyzetbe kerülnének a hazai bankok, ha az OTP-vel szemben jogerősen pert nyert devizaadós ügyében a Kúria is tisztességtelennek találná az eddigi banki gyakorlatot. Egy ilyen döntés devizahitelesek tömegei előtt villantaná fel a kártérítés reményét, de a bankok szinte biztosak a döntés felülbírálásában. A tisztánlátáshoz ismerni kell a devizahitelezés banki fortélyait, ezeket gyűjtöttük össze.” – írja a portál.
Kormányportál – avagy hazaárulás mesterfokon
„Orbán Viktor kormányfő a 2010. augusztus 17-i kormányülést követően bejelentette, a felelősségre is kitérő jelentés készítésére kérte fel a nemzetgazdasági minisztert.”
Már többször írtam arról, hogy az itteni pofátlanságnak nincs határa. Kérem olvassák el ezt a kiragadott részt, amely a kormányportálon található. A mellékelt linken a teljes szöveg elérhető.
BAÉSZ „Megmozdulás”
Tisztelettel és szeretettel továbbítjuk László Andrea üzenetét, aki a BAÉSZ 2012. június 16-án, Gyulán megrendezendő „Véleménykinyilvánító Megmozduláson” is fellép. Valamint ezúton bejelentjük, hogy a rendezvény fenti dátum szerint szombaton 16 órától kezdődik. Folytatás
A Harag Napja II.
BAÉSZ Képviselet
Elérkezett az igazság pillanata! Márpedig a bankok fizetni fognak, erre csak a BAÉSZ lehet a garancia, ennyi volt a banki arrogancia!
Amit most leírok, az nem a mai nap termése, hanem több évnyi munka gyümölcse, még ha nem is tűnik annak.
