Az összes bank az OTP-nek szurkol

Ezzel a címmel közölt le egy cikket az origo hírportál.

„Kínos helyzetbe kerülnének a hazai bankok, ha az OTP-vel szemben jogerősen pert nyert devizaadós ügyében a Kúria is tisztességtelennek találná az eddigi banki gyakorlatot. Egy ilyen döntés devizahitelesek tömegei előtt villantaná fel a kártérítés reményét, de a bankok szinte biztosak a döntés felülbírálásában. A tisztánlátáshoz ismerni kell a devizahitelezés banki fortélyait, ezeket gyűjtöttük össze.” – írja a portál.

Folytatás

Kormányportál – avagy hazaárulás mesterfokon

„Orbán Viktor kormányfő a 2010. augusztus 17-i kormányülést követően bejelentette, a felelősségre is kitérő jelentés készítésére kérte fel a nemzetgazdasági minisztert.”

Már többször írtam arról, hogy az itteni pofátlanságnak nincs határa. Kérem olvassák el ezt a kiragadott részt, amely a kormányportálon található. A mellékelt linken a teljes szöveg elérhető.

Folytatás