931 csatlakozó

Fővárosi Főügyészség
Akadémia u.13., V. kerület
1054 Budapest
NF.2969/2012/1-II.szám

Tisztelt Fővárosi Főügyészség!

A Banki Adósok Érdekvédelmi Szervezete nevében a Legfőbb Ügyészségre, fent nevezett ügyszámú magán és közokirat hamisítás megalapozott gyanúja miatt tett feljelentésünket a Legfőbb Ügyészség értesítése szerint a büntetőeljárás lefolytatása érdekében a Fővárosi Főügyészségnek küldték meg.

Folytatás

Békéscsabai BAÉSZ Felhívás

Mint korábban olvasható volt, tegnap, május 30-án előadást tartottam Békéscsabán, a Vasutas Művelődési Székházban. Háromnegyed hat körül értem oda, de meglepetésemre a környéken nem lehetett üres parkolót találni. A Jobbik Békéscsabai alapszervezete meghívásának tettem eleget, akik kiváló szervezésről tettek tanúbizonyságot és mint kihangsúlyozták, nem pártrendezvényről volt szó, hanem a széles rétegeket érintő probléma orvoslása érdekében cselekedtek. Kíváncsian várom, mikor kapok meghívást az LMP-től vagy a Fidesz-től, hogy az MSZP-ről ne is beszéljek. Szívesen elmondom az ő rendezvényükön is, hogy kit, milyen felelősség terhel és melyik miniszterelnöktől, melyik bankárig bezárólag kell a vádlottak padjára állítani.

Folytatás

ORSZÁGJÁRÁS

Mint már korábban hírt adtunk róla, megkezdtük az országjárást. Székesfehérvár után Békéscsaba van soron május 30-án, majd június 8-án Medgyesegyháza következik, 16-án pedig Gyulán tartunk egy nyílt téri rendezvényt. Ezeknek az előadásoknak nem csak a helyzet felvázolása a célja, hanem a megoldás megteremtése is egyben. Az előadások kisebbik része tart a „beszédről”, nagyobb részt konkrét tevékenységet szeretnénk látni és megvalósítani. Az internet üzenettovábbításra alkalmas mindössze, kapcsolatteremtésre nem.

Folytatás