Olvasom a mai Magyar Nemzet címlapján a Kúria iránymutatását. A cikk címe:
„A kockázat mindvégig az adósé”
majd rögtön így folytatják: „A hitel bedőlése után a végrehajtási eljárás alatt sem mentesülnek a devizakölcsön-felvevők az árfolyamváltozás kockázata alól – ez derül ki abból az ajánlásokat megfogalmazó körlevélből, amelyet a közelmúltban adott ki a Kúria az ország törvényszékei számára.” Folytatás
