Országjárás – 2. menet

Az első országjárásomat, amely egy tucat várost érintett, Békéscsabán fejeztem be az április 21-i megmozdulás előtt. A második országjárásomat Békéscsabán kezdem meg és száz városban tartok előadást. Ez hosszú futam lesz, de végére érve létre kell jöjjön az az egység, az a kritikus tömeg amely a győzelem záloga.

Kásler Árpád előadást tart Folytatás

Gyorshír

TelefonKásler Árpád telefonüzenete:

A Kúria környékén soha nem látott készültség van. A környező utcákba sem lehet behajtani. Szemtanúk szerint a maffia-pereknél sem volt ekkora készültség. Sajnos ismét igaznak bizonyult meglátásom, hogy akik a legutóbbi Kúria tárgyalást követően rendbontást idéztek elő, azok – akár tudatlanul, akár tudatosan a titkosszolgálatok által mozgatva, – a hatalom malmára hajtják a vizet.

Folytatás

Puccs vagy a népakarat győzött Egyiptomban?

Érdemes elolvasni a hozzászólásokat is az eredeti cikk végén….

A szemben álló felek véleménye megoszlik arról, hogy katonai puccs zajlik Egyiptom, vagy a népakarat győzedelmeskedett az alig egy éve még szabad választásokon győzedelmeskedő Mohamed Murszi államfő és az általa épített iszlám demokrácia fölött. A hadsereg gyakorlatilag átvette a hatalmat, válságtanácskozásra hívta a feleket, de az iszlamisták ezen nem jelentek meg. Meg nem erősített hírek szerint Murszi elnök házi őrizetben van, a Muzulmán Testvériség vezetői sem hagyhatják el az országot. Folytatás

Kásler Árpád felhívása a Magyar Rendőrséghez

Mubarak a tárgyalásán Ka...

„Ahogy Chodorkowskit, vagy ahogy Mubarak egyiptomi elnököt ketrecben törvényszék elé állították, úgy kell Magyarországon is dr. Polt Péter legfőbb ügyészt, dr. Orbán Viktor miniszterelnököt, dr. Csányi Sándor bankárt és bűntársaikat a törvény teljes szigora elé állítani. Hivatallal való visszaéléssel, bűnpártolással, hivatali mulasztással, hazaárulással megvádolva, aminek következtében felbecsülhetetlen anyagi kárt és nagyszámú emberáldozatot okoztak.”

Tömören és töményen (kiegészítve)

Tartozom egy kiegészítéssel a cikkhez: az MSZ vezetősége mellettem és amellett tette le a voksát, amit én képviselek. Bődi Szabolcs a Kunszentmiklósi Önkormányzat képviseletében mondta amit mondott. Ugyanis a MOGY-ot a Kunszentmiklósi önkormányzat, a Magyarok Szövetsége és a Baranta Szövetség szervezi. Lesi Árpád alpolgármester már a Magyarok Szövetségét sem szívesen látná a MOGY-on, de akkor ez mi lesz? Fidesz pártrendezvény? Kik lesznek az árusok? Bőrdíszművesek és fazekasok helyett trafikosok fognak ott árulni csak?  Így van ez amikor díszmagyarba öltözik az ármány, befurakszik megnyerő modorával, majd kitúr a házadból, hazádból.)

Egyik legnagyobb kihívást ebben a háborúban a kommunikáció jelenti. Hiszen egyazon üzenettel szólni kell azokhoz, akik már komoly háttérismerettel, háttér információkkal és tapasztalattal rendelkeznek és ugyanazon üzenettel szólni kell azokhoz is, akik a megvezetés emlőjén csüngnek még mindig, de élesen véleményt formálnak. Ezeknél az embereknél teljesen más értelmet nyer és más reakciót vált ki az azonos üzenet. Folytatás