2013. augusztus 1-jén 11:00 órakor a Teve utcai Rendőr-főkapitányságon bejelentettem 2013. augusztus 19-én 09:00 óra és 2013. augusztus 20-án 21:00 óra közötti időre, a Budapest,XIV. kerület Regnum Marianum kereszthez (Hősök terétől öt perc gyalogút) összehívásra kerülő Nemzetgyűlést azzal, hogy amint nyilvánossá válik, az augusztus 20-i hivatalos állami ünnepség helyszíne, a tömeg szervezett formában átvonul és csatlakozik az ottani tömeghez. Folytatás
Devizahitel cikkek kategória bejegyzései
Beszámoló
– Az országjárásról pozitívan tudok nyilatkozni. Van igény arra amit képviselünk. A megjelentek létszáma nagyban függ a befektetett munkától. Ez alatt értem elsősorban azt, hogy milyen mértékben szórnak meg az önkéntesek egy várost ahol megjelenünk. Mert nem elég legyártani például a szórólapokat, hanem becsülettel ki is kell azokat hordani. Volt olyan város, ahol a lakossági fórum előtt fél órával, a helyi ABC-be térve ivóvízért, a kosaras pulton közel ezer szórólap hevert. Ez lehet, hogy gyors, de nem hatékony terítési módszer. Ettől függetlenül nincs okunk panaszra ami a megjelentek létszámát illeti.
Folytatás
Újabb segítséget kaphatnak a devizahitelesek avagy parázó politikusok?
„Újabb segítséget készít elő a devizahiteleseknek a kormány. Ezt Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter jelentette be a Hír TV Magyarország élőben című műsorában.
A tárcavezető azt mondta: jelenleg azt vizsgálják, hogy egy jogszabállyal hogyan lehetne felülvizsgálni a bankokkal kötött szerződéseket. Például abban az esetben, ha a szerződéskötéskor fennállt körülmények idővel alapvetően megváltoznak, és így ebből adódóan az ügyfélnek nem róható fel, hogy lehetetlenné válik a fizetés. Az új szabályozás a régi, még élő szerződésekre is vonatkozna.” Folytatás
Karnyújtásra az összefogás
Az elkövetkezendő időszakban egyre kevesebb időm lesz az írásra. Megtartottuk a lakossági fórumokat Békéscsabán, Szarvason, Gyulán, Orosházán, de még hosszú út áll előttünk. Tegnap, szombat este, A Haza Nem Eladó Mozgalom Békés megyei tagjaival beszéltük át a legszükségesebbeket, egy közös, a bajtársiasságot erősítő, agyagbográcsban főzött vacsorával egybekötve. Jó volt látni és érezni, hogy hite mindenkinek töretlen, hogy mindenki tehetségének és szorgalmának megfelelően belead apait-anyait. Győzelemre vagyunk ítélve! Folytatás
Önkéntesek kerestetnek!
Mint Önök is láthatják akár saját lakóhelyükön, akár az országot járva, Bajnaiék már gőzerővel kampányolnak az utcán. Óriás plakátok tömkelegei lepték el a magyar városokat, Bajnai arcképével amint vidám csoporttal a háttérben pózol. Folytatás
"…s kitántorgott Amerikába másfél millió emberünk… "
Az idén alapításának 75. évébe érkezett Magyarok Világszövetsége Folytatás

