Részletet olvashatnak John Perkins: Egy gazdasági bérgyilkos vallomásai című könyvéből, mely tökéletes választ ad arra, hogy a világunk jelenleg miért olyan, amilyen. Miért van ekkora hatalmuk a multiknak, olajvállalatoknak, bankoknak, és mögöttük – vagy inkább alattuk – a bábkormányoknak. Folytatás
Török Edina bejegyzései
Lenne félnivalóm?
Életem felén túl vagyok, már kifelé lépkedek az időmből mi megadatott nekem, míg gyerekem előtt ott az egész élet és majd az ő gyerekei előtt is. És igen! Egy valamitől nagyon félek! Hogy végignézem tétlenül, ahogy ilyen körülmények között élik majd az életüket. Folytatás
Sok barátom kérdezi tőlem:
– Miért csinálod?
– Vigyázz még bajba kerülsz!
– Nem hiszem, hogy hathatunk rájuk.
No, nézzük miért is csinálom! Folytatás
Isten! Mondd, mi a terved Magyarországgal?
Mi történik itt? Hogy fordulhat elő, hogy a legnagyobb baj közepette a felelős hatalom azzal foglalkozzon, hogy a már évek óta jól működő adományvonalakat elérhetetlenné tegye és létrehozzanak gyorsan egy központi OTP bankszámlaszámot. A kormány pedig eldönti a befolyó összeget kinek adja és legfőképp mennyit.
MIÉRT?
A döntéshozó embereknek elment az esze!
Azt hiszem a döntéshozó embereknek elment az esze! De nekünk is, mert még mindig csak pár ezer ember emeli fel a hangját. Embertelen világot alkottunk, holott lehetne az emberséges is. Mi kell még hozzá?! Folytatás
Olyan országban élünk…
Olyan országban élünk, ahol minden egyes hírforrás a valóságot átalakítja, átformálja, letagadja. Ne várjon senki valósághű és igaz információt! Becsapnak Bennünket! Folytatás

