32 oldalas beadványt nyújtott be az OTP ügyvédje a Bíróságra. Mint ismeretes a 2011. december 8-án, a Békés Megyei Bíróság Ítélete ellen fellebbezett a bank és így került az ügy a Szegedi Ítélőtábla elé. Az OTP lecserélte az előzőleg megbízott ügyvédet (ez előre borítékolható volt 🙂 )… Folytatás
Devizahitel cikkek kategória bejegyzései
Amikor egy bankár „bullsittel”
A világ minden részén repedezik a fal, egy bankár a kutyaszorítóban… Folytatás
Vadászidény bankárokra…
„Magától értetődik, hogy előbb vagy utóbb a népeknek nem lesz más lehetősége, mint vadászidényt bejelenteni a bankárokra…” pedig ezt nem is én mondtam, ehhez képest az én betyárom Kismiska 🙂 Folytatás
Betyár-Bankár balladája
Mi ez? Igazság vagy álnokság?!
Mindenki döntse el maga, de ne hamarkodja el! Az igazságot mindig úgy hallgatják el, hogy igazságba burkolva felhígítva tálalják… Azért jó magyarnak lenni, jó hallgatni! Folytatás
OTP ügynök segíti a BAÉSZ-t?
Néhány napja felhívott a saját telefonomon, az OTP Bankcsoportnak egy középszintű vezetője és kitálalt, de nagyon hosszasan. Folytatás

