Az Echo TV-ben….. Folytatás
Devizahitel cikkek kategória bejegyzései
A Tanú
(feljegyzés az utókornak)
Mint már arról hírt adtam, ma a Nemzeti Adó és Vámhivatalnál voltam tanúként beidézve Budapestre, tanúmeghallgatásra a banki adó vizsgálati ügyben.
Ma nem a több mint hatoldalas vallomásomat ismertetem, hanem azt ami a jegyzőkönyvön kívül elhangzott és megtörtént. Folytatás
„Levélminta”
Múlt hétre volt beharangozva a „Levélminta”, csúsztunk vele. De mint mindig az eddigi tevékenységünk során, a maximálisra törekszünk. Ebből kifolyólag minden részletre kiterjedő vizsgálat alá vesszük a dolgokat, ennek következménye a csúszás és ezt nem mentségként írom. A részletekbe való belemélyedés arra figyelmeztet, hogy a jóindulatú segítség akár a visszájára is elsülhet, vagy legalábbis felhígíthatja azt az erős és szilárd vonulatot amit eddig kitapostunk, illetve képviseltünk. Folytatás
Egyenes beszéd – avagy hogyan tovább?!
A mai cikk sok kérdésre hivatott választ adni. Újabb szövetségeseket és újabb ellenségeket fog szülni, de így van ez rendjén, ez a vajúdás velejárója. A sorok lassan de biztosan kezdenek rendeződni, felállnak a századok majd az ezredek, végül így áll talpra a nemzet. Nem is tehet mást, ha fekve marad elföldelik. Folytatás
A Harag Napja – beindult…
Most már csatlakozhat bárki a támogatói listához az alábbi linken elérhető űrlap segítségével:
Igen, csatlakozni szeretnék!
Sajnálattal értesültem arról, hogy „feltehetően” lelőtte magát az MNB volt elnöke, a TriGránit Holding elnöke. Nos vélhetően egyre többen választják ezt a megváltási formát, vagy választatják velük. Én személy szerint jobban örülnék az élő volt és jelenlegi elnököknek, az élő azért sokkal beszédesebb mint a kevésbé élő, bár a haláleset körülményei sok esetben önmagában is elég beszédes. Mindenesetre elgondolkodtató, hogy az „átmeneti” időszakban volt elnök a MNB-nál, amikor a jelenlegi milliárdosok megalapozták vagyonukat.
A TriGránitról annyit, hogy a Rothschild dinasztia egyik hídfőállása Magyarországon és a térségben. Na de csemegézésnek itt olvasható a legfrissebb feljelentésünk a Legfőbb Ügyészségnek címezve. Melegen ajánlom minden érintett figyelmébe, beleértve az országgyűlési képviselőket és a kormányt is. Jótanácsként, ha megengedhetem magamnak, elolvasása előtt gondoskodjanak az illetékesek, hogy kézügyben ne legyen fegyver, nehogy hirtelen felindulásból, meggondolatlan cselekedetre ragadtassák magukat. Folytatás
Útban az Ügyészségre
E levél legyen mintegy bevezetője-beharangozója a hamarosan nyilvánosság elé is kikerülő munkaanyagnak, ügyészségi feljelentésnek, amely arra hivatott, hogy végleg lerántsa a leplet, az óriási csalásról. Nagyon sok munka fekszik benne, de ami talán ettől is fontosabb, hogy hittel és tisztességes szándékkal íródott. – Kásler Árpád – Folytatás
