RVMP

Tisztelettel tájékoztatunk minden kedves érdeklődőt, hogy 2012.szeptember 30-án Békéscsabán, zászlót bontott a Rendszerváltó Mozgalom Párt.

Az alapító tagok, a társadalom minden rétegéből megtalálhatóak. Munkásemberek, munkájukat elvesztett emberek, vállalkozók, ügyvédek, bankkölcsönnel és bankkölcsönnel nem rendelkezők, konzervatív beállítottságú és liberális szemléletű személyek. Az RVMP nem hisz sem a kizárólagos jobboldaliságban, sem pedig a kizárólagos baloldaliságban, a  szép, a jó, a nemes és az önzetlen nem lehet sem jobboldali sem baloldali. Mi az arany középútban és az elvégzett becsületes munka eredményében hiszünk.  Folytatás

A NÉP NEVÉBEN

HITELESMAGYARON :
BGYULA ÍRJA A KÚRIA ANYAGÁRÓL:
Szép estét!

Na de csak ez alapján pert indítani micsoda könnyelműség lenne, kérem!

Sokat beszél a tavalyi LB a fogyasztási típusú, szabadfelhasználású
hitelekről, a bizonyos esetekben megengedett egyoldalú
kamatemelésekről. És a lakáscélú hitelekről meg elegánsan hallgatnak! Folytatás

Várjuk a Kúria elemzését

Mint ismeretes, jelentés készült a Kúrián a banki perekről, melynek tartalma még változhat, ugyanis megküldték azt 19 szakmai és civil szervezetnek is. Eziránt érdeklődtem a Kúriánál, de nem tudtak választ adni, többszöri ide-oda kapcsolgatás után a sajtóreferens kérte, hogy írásban érdeklődjek. Megtettem, érdeklődve várjuk a válaszukat, hogy mely szervezeteknek lett kiküldve ez az elemzés, mielőtt végleges formát öltene. Íme a rövid levelem…. Folytatás

Az árfolyamgát igénybevétele miatt bukott el a per…..

Pénteken kaptam ezt a levelet, amelyből egy rövid részletet közzéteszek, főleg azok számára, akik kételkednének a Smink Nélkül című videó 1. részének https://ahazapartja.hu/?p=1622#more-1622 tartalmában. A pert nem a BAÉSZ indította és közreműködése sem volt benne, az adósnak volt ügyvédje.  Bár úgy néz ki, hogy ez az ügy elveszett, de a BAÉSZ komoly esélyt lát arra, hogy visszafordítsa az eseményeket. Az Adós jelentkezzen mielőbb a BAÉSZ-nél! Folytatás