Miért vállalta át a kormány?

Vajon miért siklott át a média figyelme oly gyorsan a kormány nagy jelentőségű intézkedése felett, ami az önkormányzatok hitelátvállalását illeti? Máskor sokkal jelentéktelenebb eseményeken, hetekig csámcsog a média. Ennek egyik legvalószínűbb magyarázata az, hogy minden fél érdekelt az ügyek  „sima” rendezésében. Ugyanis, ha nagyszámú önkormányzat csődbe jutott volna, akkor elkerülhetetlenné vált volna a nyomozás az okok kiderítését illetően és akkor lehet, hogy a focimeccsek üde színfoltjából, hiányozna néhány prominens „drukker”. Folytatás

Barikád interjú

Tisztelettel ajánlom figyelmükbe a Barikád című hetilap által készített interjút, teljes terjedelmében.

Csakis Magyarország polgárain múlik, hogy jogkövető magatartást folytatva lesz-e változás belföldön, vagy olyan sokáig, olyan sokan dugják a fejüket a homokba, hogy a polgárháború elkerülhetetlenné válik. Folytatás

Polgárháborús állapotok Athénban

„Amint láthatjuk a videó felvételen, a Molotov-koktél mit sem vesztett korszerűségéből, látványos hatásosságából!
Az egyre aktívabb terrorizmus ellen hatásos fegyver!”

A fentebbi sor egy kiragadott rész egy hozzászólásból. Érdemes elolvasni a teljes cikket a www.hungarianrealnews.com oldalán. Éppen a minap készített velem egy több oldalas riportot egy hetilap, még a héten meg fog jelenni, és ott többek között arra a kérdésre, hogy miért a bíróságokon harcolok, azt válaszoltam, mert az egyéni kamikaze partizánakcióknak, kukagyújtogatásnak és Molotov-koktélozásnak nincs értelme. A félreértések elkerülése végett tisztázzuk azt, hogy ha kimerítettünk minden jogi fórumot, akkor az önvédelem minden korlátozó szabályt felold. Viszont azt se felejtsük el, hogy az alábbi látványos videón a megsarcolt nép egymásnak feszül a hatalom által kivezényelt rendőrökkel. Ettől még az elnyomó hatalom nincs megtámadva, egyáltalán nincs. A népnek az ereje a tömegben van, kellő tömeg esetében nincs szükség ilyen látványos mutatványokra.

Folytatás

Matolcsy az MNB élén?

Hadd hívjam fel tisztelt figyelmüket egy szakállas hírre. Még szeptemberből való, de ma sem vesztett az aktualitásából. Nem arról szeretnék írni ami benne van, hanem ami kimaradt, amit nem boncolgatnak a tisztelt elemzők. A Napi. hu leközölt egy cikket, aminek a címe az volt, hogy „Veszélyben az MNB tartalék?” Én inkább azt kérdezném, hogy -Miből lett az MNB tartalék? Folytatás