Zaklatás

Tíz éve soha nem kapcsoltam ki éjszakára a telefonomat, de mostanában ha próbálnak hívni már nem fog sikerülni. A zaklatások elkerülése végett kénytelen vagyok megtenni. Ezt nevezhetjük akár szakmai ártalomnak is, mert ha folyamatosan tyúkszemekre taposok, ez vele jár. Folytatás

A szabad véleménynyílvánítás jegyében

Az RVMP-Rendszerváltó Mozgalom, egy FELELŐS, NEMZETI, SZABADELVŰ párt, ahol meghallgatjuk és tiszteletben tartjuk mások véleményét, még akkor is, ha nem értünk vele egyet. Ennek jegyében közzéteszek egy levelet, amelynek tartalma önmagáért beszél. El nem ítélem, pusztán sajnálatos, hogy írója valós és érdemi ismeretek nélkül, ilyenre ragadtatja magát, de biztos, hogy megingathatatlan igazában.

Ezekkel nem tudunk és nem is akarunk mit kezdeni. Sajnos a szavazatok egyenlő értékűek, ez a (látszólagos) szabadság ára… Őszintén sok sikert és jó egészséget kívánok az írójának, de ha egyszer ráeszmél arra, hogy mekkora tévedésben van, szívesen veszem azt a levelét is!

Kásler Árpád

és íme a levél……… Folytatás

KELL EGY VEZÉR!

Háború van! Aljas és alattomos, hadüzenet nélküli háború. Mint annyiszor a történelemben, a magyarság most is megosztott. Nincs senki aki összefogja, de sokan vannak azok akik elhomályosítják látását, és éles nyelvükkel, csalárd szólamaikkal, hamis ígéreteikkel megalkuvásra késztetik. Az egység legcsekélyebb szikrájánál ott teremnek, és jól begyakorolt módszereikkel testvért testvér ellen hangolnak…

Folytatás

Rendkivüli BAÉSZ Közlemény!

Fontos, kérjük terjeszteni!

Rengeteg vád ér! Öntsünk tiszta vizet a pohárba! Mit, miért csinálunk? Akkor van értelme a munkának, ha tisztességgel el van végezve. Amíg a BAÉSZ elnöke vagyok, a BAÉSZ ügyei és aktái nem lesznek titkosítva, legalábbis a mi részünkről nem!

A mai közleményben hírt szeretnék adni a BAÉSZ pénzügyeiről, miből, mennyit és mire költünk, valamint a célokról és lehetőségekről. Kaptunk már hideget és meleget, biztos emlékeznek a kéményseprőre – hírt adtam róla is a honlapon – aki kiszámolta szépen, hogy ömlik be a pénz hozzánk, de vannak adósok is akik hüledeznek a költségek hallatán, hogy ilyen sokat ők nem fizetnek, na meg ügyvédek és álláskeresők is akik elképednek, hogy ilyen kevésért ők nem dolgoznak. Hát lássuk a medvét! Folytatás