Mint ismeretes, a Fidesz felső vezetése három napig Gyulán tartózkodik és ennek apropóján volt itt tüntetés meg ellentüntetés is, pro és kontra. A Fidesz mellett kb. 3-4 ezer ember vonult fel, míg az MSZP mellett kb. 300-500 ember gyűlt össze. Folytatás
Devizahitel cikkek kategória bejegyzései
Tárgyalás helyett Fenyegetés
Tisztelt Kásler Árpád Úr!
2013. február 01-én Önnek küldött válaszunk nyilvánosságra hozatalával kapcsolatban szeretnénk felhívni figyelmét a válaszlevél végén olvasható adatvédelmi tájékoztatóra: Folytatás
D-Day
A választás az Önök kezében van! Ha elég sokan követnek, egy hónap múlva eltöröljük az uzsorát, az uzsorásokat pedig törvényszék elé állítjuk! Folytatás
Hát így kell bánni az URAKKAL
Szépen jelentkeznek az alvezérek, az ország minden részéből, egyszerű emberek szervezik az igazság pillanatát. Merítsenek erőt ebből a 21 perces rövid kisfilmből, merítsenek erőt az igaz emberek sorsából. Tanulságos mondanivalója van. Folytatás
Üdvözöljük a Kásler–Orbán csúcstalálkozót
Kásler Árpád döntő, egyben végső lépésre szánta el magát, amikor az alábbi levelet küldte el a miniszterelnöki hivatalnak.
forrás: http://patacsipilvax.hu/2013/02/02/udvozoljuk-a-kasler-orban-csucstalalkozot/
Hát ezért nem vettem részt….
„Kásler úr, ez mi az Úristen? Ne hagyjon már magunkra!!!”
Sokan hívtak, hogy miért nem vettem részt a Doubravszky-féle konferencián? Hát többek között ezért… http://index.hu/gazdasag/2013/02/01/elte/, de ha fizikailag nem is voltam jelen, azért a nevem nem egyszer és nem kétszer hangzott el az előadók által, többször mint a jelenlévőké. Ennyi hiúságot engedjenek meg nekem.
De térjünk a lényegre. Önök leírták és megválaszolták a kérdést, hogy miért nem vettem részt rajta! Íme: Folytatás
