Lesz miből kárpótolni az adósokat!

Lesz miből kárpótolni az adósokat! Falus Zsolt és Kásler Árpád a Magyar Nemzeti Bankban

Lesz miből kárpótolni az adósokat! Falus Zsolt és Kásler Árpád a Magyar Nemzeti Bankban

A mai gyülekező a Bankcenter és a Nemzeti Bank előtt volt. Ha már ott voltunk, vagy ötvenen bementünk a Nemzeti Bankba a biztonságiak nagy örömére. Meggyőződtünk róla, hogy minden rendben van, lesz miből kárpótolni az adósokat. A képen Falus Zsoltal emelgetjük a 12 kg-os aranytömböt. Folytatás

Hitünk töretlen!

Tudom, hogy mindenkit váratlanul ért a bejelentésünk, de hadd oszlassam el a kételyeket.

Ha visszaolvassák felvezető kommunikációnkat akkor láthatják, hogy volt egy fordulat, mégpedig február hatodikán, amikor előre beharangoztuk, hogy nagy valószínűséggel előre hozzuk a megmozdulás időpontját, ha a szükség úgy kívánja. Folytatás

Kossuth tér…

Árpád a Kossuth téren (fotó: Bohács István)

Árpád kint van a Kossuth téren!

Lassanként gyűlnek a támogatók. Bár még kevesen vagyunk, kitartunk. Most van itt az ideje, hogy a fotelforradalmárok is összekapják magukat! Más nem segít, meg kell mutatnunk magunkat. Ne legyenek illúzióink, nem lesz senki, aki helyettünk fogja érvényesíteni a jogainkat! Folytatás

ELKEZDŐDÖTT… RIADÓ!

Orbán és kormánya vigye a saját családját Ócsára, ne a miénket! A „devizahiteleseket” egy valamitől kell megmenteni, a korrupt állami bűnözőktől.

Sem a Fideszék sem az MSZP-ék ne alkudozzanak a vétlen emberek élete felett. Alig két napja írtam a Frontvonal című bejegyzésemben, hogy ha az események ezt szükségessé teszik akkor előrehozzuk a D-Dayt. Hát előrehoztuk. Folytatás