
Devizahitel cikkek kategória bejegyzései
Lesz miből kárpótolni az adósokat!

Lesz miből kárpótolni az adósokat! Falus Zsolt és Kásler Árpád a Magyar Nemzeti Bankban
A mai gyülekező a Bankcenter és a Nemzeti Bank előtt volt. Ha már ott voltunk, vagy ötvenen bementünk a Nemzeti Bankba a biztonságiak nagy örömére. Meggyőződtünk róla, hogy minden rendben van, lesz miből kárpótolni az adósokat. A képen Falus Zsoltal emelgetjük a 12 kg-os aranytömböt. Folytatás
Egyre erősebbek!
Egész nap havazott, szinte megállás nélkül. Ma felülmúltuk létszámban a tegnapi gyülekezőt. Kb. 150-170 ember gyűlt össze, hóval, faggyal dacolva, egész nap. Ennyi ember mondta ki hangosan, hogy ELÉG VOLT! Folytatás
Hitünk töretlen!
Tudom, hogy mindenkit váratlanul ért a bejelentésünk, de hadd oszlassam el a kételyeket.
Ha visszaolvassák felvezető kommunikációnkat akkor láthatják, hogy volt egy fordulat, mégpedig február hatodikán, amikor előre beharangoztuk, hogy nagy valószínűséggel előre hozzuk a megmozdulás időpontját, ha a szükség úgy kívánja. Folytatás
Kossuth tér…
Árpád kint van a Kossuth téren!
Lassanként gyűlnek a támogatók. Bár még kevesen vagyunk, kitartunk. Most van itt az ideje, hogy a fotelforradalmárok is összekapják magukat! Más nem segít, meg kell mutatnunk magunkat. Ne legyenek illúzióink, nem lesz senki, aki helyettünk fogja érvényesíteni a jogainkat! Folytatás
ELKEZDŐDÖTT… RIADÓ!
Orbán és kormánya vigye a saját családját Ócsára, ne a miénket! A „devizahiteleseket” egy valamitől kell megmenteni, a korrupt állami bűnözőktől.
Sem a Fideszék sem az MSZP-ék ne alkudozzanak a vétlen emberek élete felett. Alig két napja írtam a Frontvonal című bejegyzésemben, hogy ha az események ezt szükségessé teszik akkor előrehozzuk a D-Dayt. Hát előrehoztuk. Folytatás

