Tisztelt Kásler Árpád!
Mindenek előtt köszönetemet fejezem ki a tevékenységéért. Március 9-én többed magammal jelen voltunk a József Nádor téren, a vonuláson és a Bródy Sándor utcában. Ez a nap messze felülmúlta a várakozásaimat. Folytatás
Tisztelt Kásler Árpád!
Mindenek előtt köszönetemet fejezem ki a tevékenységéért. Március 9-én többed magammal jelen voltunk a József Nádor téren, a vonuláson és a Bródy Sándor utcában. Ez a nap messze felülmúlta a várakozásaimat. Folytatás
Doubravszky György, a pénzügyi jogok biztosa hivatalának indulását követően a legrövidebb időn belül részletes szakmai javaslatot tesz a magyarországi háztartások devizakitettségéből adódó társadalmi feszültségek megelőzésére és a devizahitelezésből adódó társadalmi problémák végleges megoldására. A javaslat kidolgozásában ¬jogi szakértők közreműködése mellett ¬számít Boros Imre, Makkos Albert, és Varga István közgazdászok tanácsaira is. Folytatás
Drága Szeretteim, kedves Barátaim !
Tegnap ismét nagy jelentőségű esemény történt.. A „deviza hitel” hazugság okozta problémakör megoldása érdekében gyűltünk össze, Kásler Árpád vezetésével. Most másodszor, a február 16.-i gyülekezőhöz képest háromszor annyian, 6-8 ezren. (10 év alatt megtanultam tömeget számolni, a hibahatárom 10% alatti) Folytatás
Köszönetemet szeretném kifejezni mindenkinek aki részt vett a tegnapi rendezvényen. Félelmetes látvány volt a hosszú tömött sorokat látni, ahogy vonultunk a rádióhoz.
Én teljes sikernek könyvelem el és példaértékűnek a szervezetek együttműködését. Bár itt-ott elvétve lehet olvasni megosztásról és megosztottságról, de a tények mást mutatnak, egyre nagyobb összefogást és ezt már nem lehet letagadni. Folytatás
Akik részt vettek a február 16-i Kossuth téri Gyülekezőn, részesei lehettek a történelmi jelentőségű eseménynek és több ezren aláírásukkal hitelesítették, hogy zászlót bontottunk a nemzet megmaradásáért vívott harcban. Folytatás
Tisztelt Kásler Árpád!
Alulírott Sz. B. László 46 éves pedagógus, két egészséges gyermek édesapja, egy sérült gyermek nevelőapja, egri származású, de debreceni lakos, egy devizahiteles kisautó tulajdonosa ez úton kívánok Önnek Erőt és Egészséget a HARCHOZ! Nem vagyok egyetlen párt, civil szervezet, alapítvány teljes jogú, de még pártoló tagja sem. Soha nem is voltam. Folytatás