„Kàsler Àrpàd nyilvàn bekerül a jogtörtènelembe. Megèrdemli.
Mostani iràsa kapcsàn csak kèt gondolat: 1. Sok sikert a nekifutàs nèlküli rúdugràshoz. 2. A mèrcèt nem tettem alacsonyabbra, csak lèpèsekben gondolkodom, talàn mert a kisebb sikerek arra jók, hogy erőt lehessen gyűjteni a következőhöz. Közben valóban szenvednek a kàrosultak, de a folyton orra bukó radikalizmus ideje alatt is.
Kásler Árpád bejegyzései
VÁRATLAN SEGÍTSÉG KARÁCSONY GERGELYNEK?
Mint ismeretes hétfő reggel 8:00 órától ketyeg az ultimátum órája, onnan kell számolni a 72 órát. Már nem sok van hátra belőle. Részletek itt:
https://ahazapartja.hu/72-oras-ultimatum-a-magar-kormanyhoz-kasler-arpadtol/
KETYEG AZ ULTIMÁTUM ÓRÁJA
Felhívott Szepesházi Péter azzal, hogy aggódik miattam, elvihetnek a nemzetbiztonságiak. Megköszöntem aggodalmát, de jöjjön aminek jönnie kell.
Jól vagyok, az ultimátumon változás nincs
A kórházat éjfélkor elhagytam. Köszönöm mindenki gyors és hathatós beavatkozását, különösképpen a mentősökét. Szerintem a koszorúzás után elfogyasztott tea kifejezetten számomra készült. Lazábbra vettem az évek óta oly szigorúan betartott biztonsági szabályokat, sehol, semmit, senkitől. Ezért most megfizettem ennek az árát, de rosszabb is lehetett volna. Néhány napig még lábadozni fogok, de minden rendben van.
FolytatásVÉRTANÚNAK LENNI
Azokra emlékeztünk, akik nem voltak gyávák meghalni, amikor a haza és a sors úgy kívánta. A történelem nagy kerekének járása úgy hozta, hogy mi sem menekülhetünk el sorsunk elől.
FolytatásRENDKÍVÜLI FELHÍVÁS MINDEN „DEVIZA”KÁROSULTHOZ
A lehető legnagyobb számban, kivétel nélkül mindenki továbbítsa a lentebb olvasható kormányzati email címekre, illetve minden sajtóorgánumhoz is juttassák el ugyanilyen módon a „ Kormányhoz intézett 72 órás ultimátumot” mely itt olvasható: https://ahazapartja.hu/72-oras-ultimatum-a-magar-kormanyhoz-kasler-arpadtol/
(FONTOS, HOGY NE CSAK A LINKET KÜLDJÉK MEG, HANEM A HONLAPRÓL KIMÁSOLT CIKK TELJES SZÖVEGÉT IS)
Folytatás