
Ha a devizakifosztottak, heti egy óra munkát befektetnek, a hamarosan közlendő lépésről-lépésre útmutatás alapján, 20-30 hónapon belül, megtérítésre kerül minden nekik okozott anyagi és erkölcsi kár.
Folytatás
Ha a devizakifosztottak, heti egy óra munkát befektetnek, a hamarosan közlendő lépésről-lépésre útmutatás alapján, 20-30 hónapon belül, megtérítésre kerül minden nekik okozott anyagi és erkölcsi kár.
FolytatásA Haza Pártjának felhatalmazása esetén, a devizás kifosztás következtében elárverezett ingatlanok és egyéb javak birtoklása, az orrgazdaság fogalmi körében fognak tartozni. Az a hivatkozás, hogy „hivatalos” árverésen jutottak hozzá, mentségként nem fog szolgálni. Minden érintett felelősségre lesz vonva. Ezügyben, nem lesz elévülési korlát…..
Folytatás„11./ Kedves Árpád
Én nagyon nagy csodálója voltam a kezdetekben, (kicsit talán szerelmes is, annyira imponált a hősiessége), minden tüntetésen résztvettem, előadásain ott voltam sok városban, de annyi vád érte önt, hogy kihátráltam, azóta csak olvasom az írásait, mert ennyi vád alaptalanul nem lehet, mint a közmondás is tartja, nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja. Az énekesnő leveleire gondolok, meg a kommunikációs helyettesére, meg száz másik helyen lehetett olvasni önről minden félét, hogy lehet ügynök valójában. Még azt is írták, hogy román szekus. Megtudjuk valaha az igazságot?
Piroska, Budapestről.”
Folytatás„9./Kóserkasler mit tudsz te felmutatni, ki a fasznak képzeled magad, hogy egyáltalán azt hiszed, hogy bárkit érdekelnek a te válaszaid. Úgy teszel, mintha bármit elértél volna mintha bárki lennél egy senki vagy. Egyetlen sevizáson sem segítettél semmi érdemlegeset nem csináltál, vagy igen? M.Z. Pécs”
Folytatás
7./ „Árpikám, nem hallom a szaros pártotok állás foglalását a buzi zászlóval kapcsolatosan, jobb lenne nektek beolvadni a Mi Hazánkba, ha az egód nem verné az eget, ők tesznek is valamit nem mint ti, nézz utána, Novákék nem szartak be, odadobták a szivárványos ratyizászlót ahová való. „Egy senki sehonnan.”
Folytatás